Kiitoksia salamannopeasta toiminnasta :DTomi Mynttinen kirjoitti:Pahoitteluni järjestelmän aiheuttamista väärinkäsityksistä. Tuo teksti on tosiaan ollut alusta asti mukana, koska tuolloin oli yleinen käytäntö, että paikan päällä ilmoittautuminen onnistuu. Otin tuon maininnan kuitenkin nyt kokonaan pois, jotta jatkossa vältytään tuollaisilta ikäviltä väärinkäsityksiltä.
Laitoin kuitenkin todo-listalle, että tulevaisuudessa tuo olisi erillisenä asetuksena, jolloin järjestäjä voi itse valita haluaako vastaanottaa ilmoittautumisia vielä paikan päällä.
Lahden tapahtuman kohdalla homma tuli ilmi vasta tänä vuonna, kun eräs mallari asiasta mainitsi. Mitään mielipahaa hommasta ei ole tietääkseni kenellekään tullut :)