Niko Tähtinen
| 1 2 | Seuraavat |
Todella hieno malli on tulossa! Mielestäni tuo harmaa paistaa joissain kohdissa vähän liikaa, mutta sehän on vain minun mielipide. Hyvä,jatka samaan rataan Jouni.
Balettitanssi menossa kesken karun sodan. :) Näyttää todella hyvältä alulta, onko tuohon maahan tulossa ihan ruohikkopinta vai jotain muuta? Muista sitten kitata nuo vanerin välissä olevat aukot. ;)
Silloin oli vähän liian iso pensseli kun teloja maalasin, enkä tajunnut käyttää rajausteippiä. :)
On kyllä todella hieno kone, ei voi muuta sanoa. Mielestäni ehkä paras lentokone mitä olen tämän kolmen vuoden mallailuaikanani nähnyt. Minkälainen kone oli rakentaa,mistä ostit ja paljonko maksoi? (olipa siinä paljon kysymyksiä)
Ja uutta työtä vaan pukkaa. Toivottavasti tästä tulee yhtä hieno kun muistakin töistäsi, tai vielä upeampikin. Hietanen näyttää juuri siltä miltä pitääkin. Hyvä Jouni, jatka samaan tahtiin. :)
Itse en pistäisi noita tiilenkappaleita tuohon maahan. Tuo hylsyn upottaminen maahan on hyvä keksintö. =) Muuten mistä nuo tiilenkappaleet on tehty?
Mistä tuo upseeri ja käsi taskussa oleva tyyppi on hankittu?
Itsekin olen suunnitellut vähän samantapaista dioraamaa ja nimeksi tulee varmaan "taistelun jälkeen".
Hieno dioraama joka tapauksessa.
Hieno dioraama joka tapauksessa.
Kivan kokoinen. : )Minnes olet mallin aikonut sijoittaa?
Todella hieno hurri ja maalauskin on onnistunut hyvin.
| 1 2 | Seuraavat |
Tämä sivu
- Sisällön muokkausajankohta ei tiedossa
- Koodia on viimeksi muokattu 16.7.2008
- Sivu ladattiin 22.8.2008 klo 03:59
- Sivu generoitiin 0,16 sekunnissa
Tärkeät sivut
Tallenna tämän sivun linkki
Sivusto on tekijänoikeuslailla suojattu. Käyttäjien tuottamien aineistojen tekijänoikeudet ovat käyttäjillä. Muu sisältö, ulkoasu ja ohjelmakoodit Copyright © Tomi Mynttinen 2005–2008, ellei toisin mainittu. Sisällön kopiointi yksityiseen käyttöön on sallittua. Kaikkeen muuhun käyttöön tulee pyytää lupa oikeuksien haltijalta. Palvelimen tarjoaa Scene Group Oy.