Etusivu
Profiilit
Imperator Maximus
Perustietoni
- Ikä
- 28 vuotta
- Paikkakunta
- Tampere
- Harrastanut mallailua
- 3–5 vuotta
Lisää minusta
Pienoismallit ja kahvakuulailu ovat lähellä sydäntä. Valmistuin työttömäksi dippainssiksi, 7 vuoden opiskelu tuotti hedelmää.
Suosikkiaiheeni
Suosikkimittakaavani
Harrastatko kenties jotain kamppailu-urheilu lajia? Tuli vaan mieleen tuosta säkin potkimisesta ja hakkaamisesta.
Itellä samanlaisia huveja ;)
Terve! Oon joskus koittanut nyrkkeillä mutta nekku oli liian arka paikka. Lukkopainia oon kans harrastanut kunnes polvi naksahti lopullisesti. Harmittaa vieläkin vähän sillä tykkäsin siitä todella paljon. Nyt on polvi kunnossa (leikattu 2v sitten ja vuoden verran kuntoutettu) mutta en kestäisi enää toista kertaa. Joten sen takia en käy missään seurassa tms.
Joskus tulee otettua muutaman kaverin kanssa vähän matsia, viimeksi painittiin kesällä. Yritän ylläpitää ne taidot mitä on vielä jäljellä :)…Suosittelen kahvakuulia jos haluaa paljon voimaa kamppailulajeihin ja parantaa koordinointikykyä!
Paljon Onnea Syntymä Päivä Sankarille!!!
Paaljoon oonneaa vaan… toivottavasti kakku on hyvää <:)
Jaahas..Kiitos kiitos! Enpä ole vähään aikaan täällä pyörinyt, sain lahjaksi sellaisen 3kk vanhan, päälle 60 senttisen ja kohta kuuskiloisen tytön :D.