Se on maalattu ihan paukkupulloilla.. Motonetista tais olla, tai Biltemasta. Lakka jäi vetämättä, ja sen kyllä huomaa. Mutta en jaksa lähtee enää parantelemaan. Koitetaan saada seuraavaan malliin vähän parempaa jälkeä. :)Tapio Kallio kirjoitti:Hieno malli, millä värillä maalasit mallin.
Janne Ojanperä
| Seuraavat |
Takalokarit näyttäis olevan väärinpäin runkoon nähden.. Toivottavasti Volvoon ei tuu ;) Vai voiko parlokkeja väärimpäin laittaa… ho ho ho.Jouni Nikkilä kirjoitti:Joo sillähän ne tuohon nokan eteen näyttääkin :P sitte vasta suunnataan kun on esikuvankin valot suunnattu :)Janne Ojanperä kirjoitti:Jaaha, sait jo valmiiksi. On kyllä nätin näkönen kun vähä on kilkettäkin laitettu. Täytyyhän ne valot eteen näyttää, niinkun esikuvassakin ;) hah.
Jaaha, sait jo valmiiksi. On kyllä nätin näkönen kun vähä on kilkettäkin laitettu. Täytyyhän ne valot eteen näyttää, niinkun esikuvassakin ;) hah.
muok: niin, vaikkei esikuvan kaltaista ny tuukkaa.. vielä… :)
muok: niin, vaikkei esikuvan kaltaista ny tuukkaa.. vielä… :)
kiitos kehuista. vilkkupaneeli on italerin rekkavarustesarja-laatikosta ja misukka-ukot on j.c. lescrenieriltä tilattu.
| Seuraavat |
Tämä sivu
- Sisällön muokkausajankohta ei tiedossa
- Koodia on viimeksi muokattu 1.9.2008
- Sivu ladattiin 7.9.2008 klo 18:14
- Sivu generoitiin 0,18 sekunnissa
Tärkeät sivut
Tallenna tämän sivun linkki
Sivusto on tekijänoikeuslailla suojattu. Käyttäjien tuottamien aineistojen tekijänoikeudet ovat käyttäjillä. Muu sisältö, ulkoasu ja ohjelmakoodit Copyright © Tomi Mynttinen 2005–2008, ellei toisin mainittu. Sisällön kopiointi yksityiseen käyttöön on sallittua. Kaikkeen muuhun käyttöön tulee pyytää lupa oikeuksien haltijalta. Palvelimen tarjoaa Scene Group Oy.