Aake.S
| 1 2 | Seuraavat |
muuten komee. mutta ainut huono puoli että tuo on ruottalainen.
joo kävin kahtomassa ja ostin semmosen subarun. pittää sitä maalialla mutta oliko sulla se pinta semmosta että se hylkii sitä maalia?
paljo maksaa siellä nuo tuommoset mallit ja onko siellä iso valikoima?
mistä nä oot ostanu nämä mallit? onhan tuo aika komee!
hyvän näköinem ittehi tilasin kuivalaisen putiikista tälläsen italerin shermannin mutta 1/35 mittakaavassa.
tein ittehi äsken samanlaisen ja voin myöntää ku ittellä eioo ruiskua että on tuo paremman näkönen.
joo pitää seuraavassa testata tuota hommaa en oo ennen ees kuullu tuommosesta.
miksi kysyt kun jo tiiät että luulin että se on valmiiksi maalattu:D:D
oliko se jtn 30cm. olin kahtovinani ohjeista että tulis nuin mutta tehty mikä tehty.
kyllä siihen maalit kuulus kun kahtelin pakettia. mutta kyllähän se siellä katon rajassa nuinki menee. eikä sitä enään pystyisi maalaamaan kunnolla.
| 1 2 | Seuraavat |
Tämä sivu
- Sisällön muokkausajankohta ei tiedossa
- Koodia on viimeksi muokattu 1.9.2008
- Sivu ladattiin 8.10.2008 klo 11:28
- Sivu generoitiin 0,18 sekunnissa
Tärkeät sivut
Tallenna tämän sivun linkki
Sivusto on tekijänoikeuslailla suojattu. Käyttäjien tuottamien aineistojen tekijänoikeudet ovat käyttäjillä. Muu sisältö, ulkoasu ja ohjelmakoodit Copyright © Tomi Mynttinen 2005–2008, ellei toisin mainittu. Sisällön kopiointi yksityiseen käyttöön on sallittua. Kaikkeen muuhun käyttöön tulee pyytää lupa oikeuksien haltijalta. Palvelimen tarjoaa Scene Group Oy.