Etusivu
Galleria
Mallit: autot
Shelby cobra 427 S/C

Kommentit
Hyvän näköinen Cobra! Puuttuuko edestä puskuri vai mitkä nuo kromiosat ovat?
Boxin kannessa taustalla näkyvät samanlaiset osat, eli ei puutu puskuri.Petri Sinkkonen kirjoitti:Puuttuuko edestä puskuri vai mitkä nuo kromiosat ovat?
Valistunut arvaus on, että tuo liittyy kilpailutoimintaan ja noista saa sellaisella "vipulaitteellataimikälie" nostettua etuosan ylös(kuten F1-varikkotoiminnassa olemme nähneet).
Ei siihen ollu puskureita, ku vaan noi kromi osat.
Maalipinnasta kaikki pisteet! Mutta siirtokuvat…
This looks good! Yksi mun lempi autoista tuo Cobra. Noissa 1:1 koossa olevissa Cobrissa en ole nähnyt puskureita, vaan juurikin tollaiset kromiosat, jotka tuossakin mallissa on keulassa. Sit kun tää olisi ollut vielä värissä British Racing Green (vai mikä se nyt oli), ni avot.
lamput on menny huuruun #%#"¤&%#
Ainoa vika minkä huomasin on valkoset kylkiteippaukset ja Shelby-raidat on hieman rypys. Muuten hieno malli… Vai hämääkö kuva:@
Sainpaha taas vihdoin tunnukset takas. Kiitoksia kommenteista. Itteeki harmittaa noi siirtokuvat mitkä meni poskelleen.
Kirjaudu sisään kirjoittaaksesi kommentteja
Jos sinulla ei ole vielä omaa tunnusta palveluun, rekisteröidy heti.
Tämä sivu
- Sisältö on viimeksi päivittynyt 16.11.2008
- Koodia on viimeksi muokattu 9.12.2008
- Sivu ladattiin 10.1.2009 klo 05:33
- Sivu luotiin 0,03 sekunnissa
Tärkeät sivut
Tallenna tämän sivun linkki
Sivusto on tekijänoikeuslailla suojattu. Käyttäjien tuottamien aineistojen tekijänoikeudet ovat käyttäjillä. Muu sisältö, ulkoasu ja ohjelmakoodit Copyright © Tomi Mynttinen 2005–2009, ellei toisin mainittu. Sisällön kopiointi yksityiseen käyttöön on sallittua. Kaikkeen muuhun käyttöön tulee pyytää lupa oikeuksien haltijalta. Palvelimen tarjoaa Scene Group Oy.

