Pienoismallit.net

Shelby cobra 427 S/C

Kommentit

Hyvän näköinen Cobra! Puuttuuko edestä puskuri vai mitkä nuo kromiosat ovat?
Petri Sinkkonen kirjoitti:
Puuttuuko edestä puskuri vai mitkä nuo kromiosat ovat?
Boxin kannessa taustalla näkyvät samanlaiset osat, eli ei puutu puskuri.
Valistunut arvaus on, että tuo liittyy kilpailutoimintaan ja noista saa sellaisella "vipulaitteellataimikälie" nostettua etuosan ylös(kuten F1-varikkotoiminnassa olemme nähneet).
Asko Lähde 16.11.2008 21:51 Vastaa lainauksella
Ei siihen ollu puskureita, ku vaan noi kromi osat.
Maalipinnasta kaikki pisteet! Mutta siirtokuvat…
Mikko A 17.11.2008 19:14 Vastaa lainauksella
This looks good! Yksi mun lempi autoista tuo Cobra. Noissa 1:1 koossa olevissa Cobrissa en ole nähnyt puskureita, vaan juurikin tollaiset kromiosat, jotka tuossakin mallissa on keulassa. Sit kun tää olisi ollut vielä värissä British Racing Green (vai mikä se nyt oli), ni avot.
lamput on menny huuruun #%#"¤&%#
Ainoa vika minkä huomasin on valkoset kylkiteippaukset ja Shelby-raidat on hieman rypys. Muuten hieno malli… Vai hämääkö kuva:@
Asko Lähde 16.12.2008 22:41 Vastaa lainauksella
Sainpaha taas vihdoin tunnukset takas. Kiitoksia kommenteista. Itteeki harmittaa noi siirtokuvat mitkä meni poskelleen.

Kirjaudu sisään kirjoittaaksesi kommentteja

Jos sinulla ei ole vielä omaa tunnusta palveluun, rekisteröidy heti.